% 0

TAMAMLANAN

% 57

DEVAM EDEN

% 42

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Eğitime Destek Projesi

Şehrimizde bulunan tüm okullarımızın güvenlik ve alt yapı eksiklikleri ile çevre düzenlemeleri en kısa zamanda tamamlanacaktır.

DEVAM EDİYOR90%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi27.02.2020

Card image cap
Kurs ve Rehberlik Hizmetleri Projesi

İlgili kurumlarla işbirliği yapılarak ortaokul öğrencileri için Liseye Geçiş Sınavı (LGS) ücretsiz hazırlık kursları; Lise öğrencileri için ise üniversiteye giriş sınavlarına yönelik ücretsiz hazırlık kursları açılacaktır.

DEVAM EDİYOR90%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi22.10.2019

Card image cap
Kreşler Projesi

Okul öncesi öğrencilerimiz için şehrimizin bazı semt veya bölgelerinde oyun evleri ve kreşler açılacaktır.

DEVAM EDİYOR70%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi14.02.2020

Card image cap
Çocuk Şefkat Evleri Projesi

Koruma altında bulunan 6-18 yaş arası çocuklarımız için şehrimizin okullara ve hastanelere yakın, kültürel ve fiziksel yapısı uygun bölgelerinde, alanda eğitimli ve sertifikalı personelimiz eliyle çocuklarımızın sosyal yaşamdan kopmadan, istismar ve suç eğiliminden uzak, güvenli ortamlarda yaşamalarını sağlamak amacıyla çocuk şefkat evleri açılacaktır.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Çocuk Trafik Eğitimi Parkı Projesi

Çocuklarımıza teorik ve uygulamalı trafik eğitimi vermek amacıyla, Çocuk Trafik Eğitimi Parkı yapılacak ve bu parkın engelli çocuklarımıza da hizmet vermesi sağlanacaktır.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi02.12.2020

Card image cap
Üstün Zekalı/Yetenekli Öğrenciler Eğitim Merkezi Projesi

İlgili kurumlarla işbirliği yapılarak ilimizde yaşayan üstün zekalı/yetenekli çocuklarımızın taşıdığı özellikleri korumalarına, ülkemize ve insanlığa faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak amacıyla, Üstün Zekalı/Yetenekli Öğrenciler Eğitim Merkezi açılacaktır.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Spora ve Sporcuya Destek Projesi

İlimiz amatör spor kulüplerine ve alanlarında başarılı olmuş ferdi sporculara maddi yardımda bulunularak çocuklarımızın ve gençlerimizin spor faaliyetlerine katılımları özendirilecektir.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi08.10.2019

Card image cap
Spor ve Kamp Merkezleri Projesi

Vatandaşlarımızın spor, kültür ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla içerisinde çeşitli spor dallarına hizmet edecek birimlerin bulunacağı spor merkezleri ve rekreasyon alanları oluşturulacaktır.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Mahalle ve Semt Sahaları Projesi

İhtiyaç duyulan mahalle ve semtlerimizde çocuklarımız, gençlerimiz ve yetişkinlerimiz için açık ve kapalı spor alanları ile semt sahaları yapılacaktır.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi28.04.2021

Card image cap
Engelsiz Spor Projesi

Engelli vatandaşlarımızın çeşitli dallarda spor yapabilecekleri tesis ve alanlar oluşturulacaktır. Ulusal ve uluslararası düzeyde Engelliler Spor Turnuvaları ve yarışmaları düzenlenecektir.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
BELEDİYE KÜTAHYASPOR'a Destek Projesi

1966 yılında kurulan ve ilimizin markası olan KÜTAHYASPOR’a sahip çıkılacak, yönetim sorunları siyaset üstü bir anlayışla çözülecektir.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi09.07.2019

Card image cap
Amatör Spor Kulüplerine Destek Projesi

Sporu yaygınlaştırmak ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumak için amatör spor kulüplerinin çalışmaları desteklenecektir.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi07.08.2019

Card image cap
Geleneksel Ata Sporları Merkezi Projesi

Güreş, atlı cirit, yaya ve atlı okçuluk, rahvan binicilik, karakucak güreş ve kuşak güreşi gibi geleneksel spor dallarımızın canlandırılması için ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalışmalar yapılacak, bu sporlara ilgisi olan vatandaşlarımız desteklenecek, bu tür sporların yapılabileceği Geleneksel Ata Sporları Merkezi ve tesisleri oluşturulacaktır.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi30.08.2019

Card image cap
Yeni Spor Dalları Projesi

Kütahya’nın vizyonuna ve tanıtımına hizmet edeceğine inandığımız off-road, motokros, klasik araç, drift, drag, yamaç paraşütü vb. yeni spor dallarının geliştirilmesi için özel şahıs ve kuruluşların çalışmaları desteklenecek, off-road, drag ve drift pistleri yapılarak yarışmalar düzenlenecektir.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi10.10.2019

Card image cap
Yaz Sporları ve Sanat Okulları Projesi

Öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirmek, tatil yapmalarını sağlamak, dostluk ve arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirmek amacıyla yaz tatillerinde Yaz Sporları ve Sanat Okulları açılarak sağlıklı nesil ve güvenli gelecek için altyapı oluşturulması sağlanacaktır.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Sportif Olta Balıkçılığı Projesi

Geleneksel balıkçılık yöntemlerini korumak, planlı ve kontrollü balıkçılığı yaygınlaştırmak, amatör ve sportif olta balıkçılığını tanıtmak, sevdirmek, gelişmesini sağlamak amacıyla Porsuk ve Enne Barajlarının uygun yerlerinde, balık tutma merakı olan kişilerin aileleriyle gelip hem piknik ve kamp, hem de olta balıkçılığı yapabilecekleri alanlar oluşturulacaktır.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi30.04.2020

Card image cap
Sporcu Hastanesi ve Sporcu Kamp Merkezi Projesi

Yoncalı bölgesinin termal kaynaklarından da yararlanarak Enne Barajı çevresinde sporcu sakatlıklarının ve hastalıklarının tedavi edilebileceği bir sporcu hastanesi ile spor takımlarının kamp yapabilecekleri sosyal tesisler ve antrenman yapabilecekleri spor sahaları oluşturulacaktır.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Kuş Köyü Projesi

İlimiz merkezinde bulunan çok sayıdaki kanarya, muhabbet kuşu, güvercin besleyicileri için oluşturulacak kuş köyünde bu besleyicilerimizin her türlü faaliyetleri ve her yıl düzenlenen kupa törenleri Belediyemizce desteklenecektir.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Çocuk Köyü Projesi

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı ve ülkemize faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla, içerisinde her türlü etkinliklerin yapılabileceği bir Çocuk Köyü oluşturularak şehrimizin tanıtımına ve zenginleşmesine katkıda bulunulacaktır.

YAPIM AŞAMASINDA