% 44

TAMAMLANAN

% 5

DEVAM EDEN

% 50

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Darül-Kurra (Kuran Okuma Yeri) Restorasyon Projesi

Cadde üzerindeki 395 ve 244 envanter numaralı yapıların arasında konumlanmakta olan, kuzeybatı cephesinin tamamı ve batı cephesinin bir kısmı olmak üzere çevre yapılar sebebiyle kapanmış Kütahya Dârülkurrâsı, elde edilen ve edilecek olan veriler ve bilgiler ışığında restore edilip, tarihteki amacına uygun bir şekilde işlevlendirilerek yeniden gün ışığına çıkarılması hedefleniyor.

DEVAM EDİYOR%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi20.06.2019

Card image cap
Çözüm Masası Projesi

Kütahya Belediyesi’nde vatandaşların şikayet ve taleplerini kolayca iletebilmeleri amacıyla hizmet veren ’Alo 153 Çözüm Masa’ olarak hizmet verecektir. Vatandaşların, belediye hizmetlerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde faydalanması sağlanacaktır. Vatandaşımızdan gelen şikayet veya talepler, yerine getirildiyse getirildiği, getirilemediyse, niçin getirilemediği gelen şekliyle vatandaşımıza geri bildirilecek. Şikayet mesaj yolu ile geldi ise mesaj yolu ile, telefon yolu ile geldiyse telefonla, whatsapp yolu ile geldiyse whatsapp yolu ile, e-mail yolu ile geldiyse e-mail aracılığı ile yani şikayet veya talep hangi yolla geldiyse aynı yolla geri bildirimler olacaktır.

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi06.03.2020

Card image cap
Belediye Üniversite El Ele Kütahya İçin Güçlü Bir Geleceğe Projesi

Kütahya Kadın Kooperatifi', kadınların kooperatif çatısı altında birleşerek, sanayinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri kayıt altında vermeleri ve sosyal güvenceleri ile düzenli gelire erişmeleri hedefleniyor. Bu kooperatif eğitimler yolu ile kadınların becerilerini artırarak, sanayinin ihtiyaç duyduğu nitelikte personel yetiştirecek. Kadınların sürekli ve düzenli iş olanaklarına erişimi hedeflenmektedir. Sanatçılara ileri çini ve tasarım eğitimleri duayen sanatçılar tarafından üniversite iş birliği ile verilecek. Sanatçı ve zanaatkar olmak isteyen kişilere kapasite geliştirme eğitimleri yine duayen sanatçılar ve üniversite iş birliği ile verilecektir. Bu eğitimlerin müfredatları yazılarak, yazılı bir kaynak oluşturulacaktır. Kütahya'da sosyal erişimi kısıtlı çocuklar çocuk yaşta çini sanatı ile tanıştırılacaktır, kadın kooperatifi bünyesinde ücretsiz verilecek hizmetler ile el becerilerini geliştirmeye devam edeceklerdir. 50 sanatçı, ingilizce ve sosyal medya eğitimleri alarak, kendilerini ve temsil ettikleri sanat dallarını temsil etmek üzere kültür elçisi olarak yetiştirilecektir.

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi27.02.2020

Card image cap
Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi

Proje sayesinde ülkemizin en önemli kültürel ürünlerinden biri olan çininin, küresel olarak tanınmasına ve endüstriyel kullanım alanının genişlemesine de büyük katkı sağlanacak.Kütahya çini sektörünün yaşadığı; endüstriyel boyutta yeni desen ve form tasarımları eksikliği, ürün standardizasyon eksikliği, ticarette yaşanılan yapısal sorunlar ve markalaşma eksikliği sorunlarına çözüm getirilmesi amaçlanıyor. Bu amaç doğrultusunda proje kapsamında; Bir yaratıcı platform kurularak kamu-üniversite-özel sektör iş birliğinde kurumsal yapılanmanın gerçekleştirilmesi, bu platform bünyesinde yürütülecek çalışmalarla yeni tasarımların geliştirilmesi, Kurulacak test laboratuvarı ile ürün kalite analizleri ve standardizasyon çalışmalarının yürütülmesi, Ticarileştirme, markalaşma çalışmaları ve yeni iş bağlantılarının oluşturulması çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Eğitim ve danışmanlık programlarıyla sektörün niteliksel gelişimine katkı sağlanması ile sektörde tespit edilen temel sorunların çözülmesi planlanıyor.

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi27.02.2020

Card image cap
Evliya Çelebi Güneş Enerji Santrali Projesi

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi27.02.2020

Card image cap
Temizlik / Hizmet Araçları Satın Alma

Kütahya Belediyesi hemşehrilerimize daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla Temizlik ve Hizmet araçları satın alınmıştır.

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi01/30.03.2020

Card image cap
Maske Üretimi

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi07.04.2020

Card image cap
Yoncalı Spor Tesisleri

25 dekarlık parsel üzerine 1 nizami, 3 antrenman sahası olacak şekilde takımlarının kamp yapabileceği futbol sahalarının yapılması planlanmakta olup, projelendirmesi yapılarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ortaklığında çalışmalar başlatılacaktır.

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Parmakören 1453 Toplu Konutları

Parmakören Mahallesinde mevcut 300 dönüm arazi üzerine 72 bloktan oluşan ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde 1416 adet daire ve 38 işyerinden oluşmaktadır. Kütahya Belediyesi tarafından yapılan 1453 Toplu Konut projesi içerisinde; 1 adet pasaj, 1 adet ticari merkez, tenis kortları, futbol, basketbol, voleybol sahaları ve halı saha ile birlikte açık otopark bulunmaktadır.

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi27.08.2019

Card image cap
Kütahya Kalesi (Hisar) Işıklandırma Projesi

Türkiye’nin en fazla burca sahip kaleleri arasında ilk sıralarda yer alan Kütahya Kalesi (Hisar), ışıklandırma projesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97’inci yıldönümünde hayata geçti.

TAMAMLANDI100%


Proje Yapımı Başlangıç Tarihi29.10.2020

Card image cap
Pazaryerleri Düzenlemesi

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Ağaçköy Regülatör Düzenlemesi

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Siner Altgeçit Projesi

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Ağaçköy Köprü Çalışması

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Hayvan Hastanesi Projesi

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
3 MW Güneş Enerjisi Santrali

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Ressam Ahmet Yakupoğlu (Maltepe Parkı) Restorasyonu

YAPIM AŞAMASINDA

Card image cap
Yaşam Parkı Düzenlemesi

YAPIM AŞAMASINDA